Minust

minust

Kes ma olen ja millega ma tegelen?

Olen võrkpallur, kodanikuaktivist ja noor Türi valla elanik.

Kasvasin üles Väätsa vallas (tänane Türi vald) ja põhikooli lõpetasin sealses koolis – Väätsa Põhikoolis. Edasi suundusin õppima Paide Gümnaasiumi, kus lisaks väärtuslikule keskharidusele sain osa uue kooli loomisest. Olen Tallinna Ülikoolis õppinud sotsioloogiat – sain väärtuslikud teadmised, kuidas mõtestada ühiskonnas toimuvaid protsesse.

 

Suure tahtejõuga saab tehtud nii mõndagi. Seitse aastat tagasi, kui esimest korda palli kätte võtsin, poleks uskunud, et tulevikus mängin võrkpalli Eesti kõige kõrgemal tasemel. Järvamaalt alguse saanud teekond on viinud mind tänaseks MOK Mursa/Osijek (Horvaatia) võrkpallimeeskonda. 

Kuulun mitmesse ägedasse noorteorganisatsiooni ning panustan sellega Järvamaa kogukonnaelu arengusse, olgu selleks siis ürituste korraldamine või arvamuslugudega probleemidele tähelepanu juhtimine. Lähtun mõttest – üksi tehes jõuad kiiremini, aga koostööd tehes jõuad kaugemale.

Olen Türi valla noor ning näen oma kodukohas suurt potentsiaali. Olen seda meelt, et kõik, mis on võimalik New Yorgis või Tartus, on ka võimalik Väätsal, Kärus, Oisus ja miks mitte ka Türil.

 
Scroll to Top