Miks valida Perillus Türi vallavolikogusse?

Valimised on alanud! Panin kirja mõned punktid, miks peaksid just mind toetama tulevastel valimistel.

Olen noor ja avatud. Türi vallavolikogu keskmine vanus läheneb 50 eluaastale ehk teisisõnu Türi valla kõige olulisemad otsused võtab vastu 50-aastane vallakodanik. Kogemusi on kindlasti vaja, aga sellest ainult ei piisa. On aeg tuua Türi vallavolikogusse nooruslikku energiat, värskeid ideid ning natukene ka hulljulgust. 

Omandan haridust, mis aitab mõista kogukondi. Õpin Tallinna Ülikoolis sotsioloogiat ehk teisisõnu proovin mõtestada ühiskonnas toimivaid protsesse. Näen, et just minu lai silmaring ning analüüsivõime võib viia Türi valla kodanikuühiskonna järgmisele tasemele. Kogukondade kaasamine ning nende kuulamine on ääretult oluline, sest valla elavad suureks selle inimesed.

Südames nii Türi maapiirkonnad kui ka linn. Nagu olen alati öelnud, siis peab vilgas elutegevus toimuma nii maapiirkondades kui ka linnas, et Türi vallal läheks hästi. Türi valda tuleb vaadata tervikuna ning kõiki piirkondi tuleb kohelda võrdselt – me oleme üks vald!

Mul on pikk visioon Türi vallale. Selleks, et meelitada Türi valda uusi elanikke, peame pakkuma neile kindlust! Peame teadma, kuhu me liigume ning kus me viie aasta pärast oleme – me peame vaatama pikalt ette! Mul on vägevaid mõtteid, kuidas Türi vald paigalseisust päästa ning sellele uus hoog anda. 

Mul on jõud ja tahe muuta oma kodukoht veel paremaks elukohaks. Pea iga aasta olen panustanud oma kodukoha arengusse, korraldades erinevaid kultuurisündmuseid nagu näiteks Oisu Aganikufestival või Kärus toimunud mõnus vabaõhukontsert. Nüüd soovin aga oma mõtetega panustada mitte ainult kultuuri valdkonda, vaid kogu valla arengusse. Olen seda meelt, et meil on võimalus olla palju enamat, kui me täna oleme!

Ära siis unusta, et just sinu häälest võib sõltuda, kas pääsen Türi vallavolikogusse või mitte!

Mine valima! Loodan sinu toetusele – minu valimisnumber on 121!

E-hääletada saad lingil – https://www.valimised.ee/

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top